Nabór wystawców na JARMARK ŻYDOWSKI 2019!

Opublikowano w dniu: 09 maja 2019 r.

Rusza nabór wystawców na Jarmark Żydowski! Zapraszamy m.in. producentów rękodzieła, artystów, producentów wysokiej jakości żywności (również koszernej) a także restauratorów z Dzielnicy Czterech Świątyń i wszystkich chętnych restauratorów posiadających w swojej ofercie kuchnię żydowską i izraelską lub inspirowaną tymi smakami. Tegoroczny Jarmark odbędzie się w niedzielę 2 czerwca na dziedzińcu Synagogi Pod Białym Bocianem we Wrocławiu w godzinach 10:00 – 21:00. Co roku nasze wydarzenie cieszy się świetną atmosferą i dużym zainteresowaniem zarówno wrocławian, jak i turystów odwiedzających miasto.

Jak się zgłosić? 

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres jarmark@proarte.org.pl do 10 maja 2019 roku. Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę, pod którą chcieliby Państwo wystawić swoje produkty, link do strony www/funpage’a, krótki opis Państwa działalność oraz trzy zdjęcia produktów (z możliwością wykorzystania w celach promocyjnych). Liczba miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń! 

Jarmark Żydowski to tradycyjny punkt programu wrocławskiego Festiwalu Kultury Żydowskiej SIMCHA, który w tym roku odbędzie się już po raz dzwudziesty pierwszy w dniach 1-7 czerwca! Jarmark odbędzie się w niedzielę 2 czerwca na dziedzińcu Synagogi Pod Białym Bocianem. To całodniowe wydarzenie będzie znakomitą okazją do wspólnego spędzenia czasu oraz poznania różnych elementów kultury żydowskiej. Jak co roku spotkamy tutaj twórców rękodzieła, stoiska z biżuterią, zabawkami, ubraniami, akcesoriami i elementami dekoracyjnymi, a także z wysokiej jakości żywnością i produkatmi spożywczymi. W Jarmarku udział wezmą także restauratorzy z Dzielnicy Czterech Świątyń, będzie okazja spróbować pysznych dań kuchni żysowskiej lub inspirowanej smakami Izraela. Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny. 

 

« Powrót